Loading Події
  • This Подія has passed.

В університетах надлишок ідей, талановитих студентів та ресурсів, але постійна нестача корисних та цікавих проектів. Для того, щоб збільшити кількість успішних студентських ініціатив, ми створили Project Management School!

Всі успішні студентські ініціативи об’єднує одне: базове володіння навичками проектного менеджменту. Розуміння того як і навіщо створюється план проекту, як формується і підтримується команда, звідки беруться ресурси, як знаходяться партнери – все це необхідні складові успішного проекту.

Project Management School надасть всім бажаючим загальне уявлення і конкретні навички того як планувати, створювати, розвивати і приводити до успішного завершення студентські проекти. У нас ви дізнаєтесь як група ініціативних студентів, яка має мало досвіду та обмежені ресурси, може реалізувати масштабний проект. Лекції в рамках Школи прочитають засновники відомих всеукраїнських та студентських ініціатив. До участі запрошуються студенти всіх вишів Києва – приєднуйтеся!

23 листопада у Червоному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка першу лекцію Школи на тему «Як створити успішний проект» прочитає Іван Примаченко: співзасновник платформи масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus, який увійшов у жовтневий рейтинг Forbes “30 успішних українців до 30 років”, в минулому – засновник студентського порталу «Лови Момент!».

Лекція відбудеться 23 листопада о 19.00 в 329 аудиторії Червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка.