OpenScience – неформальна освіта для КПІ

OpenScience -це нова освітня платформа , створена на базі Студентської Ради. Вона об’єднує всі школи які проходять в КПІ.Нашим головним завданням , є відкриття можливості проходження цих шкіл не тільки КПІшникам , а й будь-яким бажаючим студентам з інших університетів, як Києва , так і України .Ми прагнемо постійно покращувати програму курсів, створювати нові , співпрацювати з визнаними фахівцями , робити навчання цікавим , доступним і якісним.Для нас важливо щоб процес навчання не припинявся і тому , коучі наших шкіл, будуть регулярно створювати для вас навчальний матеріал , робити цікаві добірки книг і відео , рекомендувати майстер класи та безліч інших чудових речей для того щоб ви могли постійно поглиблювати свої знання.У OpenScience кожен твій день буде наповнений відкриттями. Адже поки ми вчимося , ми живемо !

 

 • Школа Ораторського Мистецтва при Студентській Раді НТУУ “КПІ” – місце, де студенти мають змогу дізнатися більше про мистецтво красномовства і попрактикуватися в ньому.
  Це чудовий шанс позбавитися комплексів та страху перед аудиторією, навчитися переконувати опонентів та завести нових друзів. Публічні виступи, дебати, дискусії та тематичні ігри.

http://vk.com/oratory_kpi

 

 • Школа Юридичної Освіти при Студентській Раді НТУУ “КПІ”
  Якщо ти хочеш знати про те, що таке «закон» та як його можна застосувати у власному житті для того, щоб завжди бути в безпеці та вміти захистити себе, то юридична школа радо надасть тобі таку можливість!
  Життя щодня кидає нам виклик, підносить безліч конфліктних ситуацій та перешкод. Якщо ти не хочеш бути ошуканим чи втрапити в халепу, то просто зобов’язаний знати власні права та вміти відстоювати їх! Для цього тобі варто просто зареєструватися, стати учасником юридичної школи та відвідати захоплюючі та цікаві лекції!
  http://vk.com/kpi_law

 

 • Школа Англійської Мови при Студентській Раді НТУУ “КПІ”
  ENGLISH SCHOOL I.D. NTUU “KPI”
  «Англійська Школа» – це безкоштовні мовні курси для вивчення іноземної мови, викладачами та учнями якої є студенти КПІ. Школа включає в себе декілька напрямів вивчення англійської.
  Після закінчення навчання студенти отримують сертифікати про успішне проходження курсу, затверджені Студентською Радою та Адміністрацією КПІ.
  http://vk.com/engidkpi

 

 • Школа Східних Мов при Студентській Раді НТУУ “КПІ”
  Школа східних мов – це безкоштовні мовні курси для вивчення іноземних мов, викладачами та учнями якої є студенти КПІ. На даному етапі Школа включає в себе два напрями: вивчення китайської та японської.
  http://vk.com/club77159219

 

 

 • Школа Французької мови Студентській Раді НТУУ “КПІ”
  École de français.Institut polytechnique de Kyiv
  Курси французької мови тепер і у КПІ.
  Французька мова – одна з наймилозвучніших і найпрекрасніших мов світу. Жерар Депардьє, Люк Бессон, Едіт Піаф, Зінадін Зідан, Мольєр, Віктор Гюго та багато інших розмовляють(або розмовляли) саме французькою мовою.
  Що ж, наблизитись хоча б на крапельку ти зможеш на курсах “Французької школи” від Міжнародного відділу Студентської Ради НТУУ “КПІ”.
  https://vk.com/kpi_french

 

 • Школа Журналістики при Студентській Раді НТУУ “КПІ”
  Проект є абсолютно безкоштовним і спрямований на збагачення знань студентів з основ журналістики, умов написання якісних статей та особливостей роботи на телебаченні. Проект створений для студентів, щоб вони могли отримати навички, які є необхідними для діяльності в ЗМІ. Це багато знайомств з цікавими людьми, які стали професіоналами в сфері журналістики та хочуть передати свій безцінний досвід молоді, а також знайомства з амбіціозними студентами, які не бажають сидіти вдома, прагнуть самореалізації та осягнення азів престижної професії журналіста.
  http://vk.com/school_of_journalism_kpi

 

 • Школа Піару при Студентській Раді НТУУ “КПІ”
  KPI PR SCHOOL
  Давно цікавишся галуззю, навколо якої сконцентрована найбільша кількість стереотипів ? Хочеш дізнатися, як все влаштовано зсередини ? Шукаєш способи реалізації своїх ідей ? Тебе чекають більше 30 годин семінарів і захоплюючих лекцій від PR фахівців, рішення кейсів та розробка власних проектів , спілкування з однодумцями. Сім вечорів, присвячених найрізноманітнішим темам. Лише деякі з них :
  Специфіка та етичні принципи галузі;
  • Реалії сучасного PR- ринку;
  • PR інструментарій ;
  • Кар’єра в PR та багато іншого.
  http://vk.com/kpi.pr2014

 

 • Web-школа КПІ при Студентській Раді НТУУ “КПІ”
  Хочеш отримати навички у веб програмуванні? Хочеш навчитися створювати сайти та з гордістю називати себе Web-developer`ом? Чи може хочеш отримувати додатковий прибуток? Тоді тобі сюди!
  Навчання є абсолютно безкоштовним.
  http://vk.com/kpiwebschool