Відділ зв’язків з громадськістю студентської ради НТУУ «КПІ»

Наша команда займається організацією заходів для студенства, пошуком креативних ідей для популяризації та просування Студентської Ради серед молоді, гармонічно поєднуючи це із співпрацею з засобами масової інформації, іншими ВУЗами і відомими особистостями.

Кіберспортивний відділ студентської ради НТУУ «КПІ»

KPI Cybersport Challenge
Кіберспортивний відділ Студентської Ради КПІ займається організацією всеукраїнської, студентської, кіберспортивної ліги під назвою “KPI Cybersport Challenge”. Відділ почав своє існування з 2015 року і під своєю егідою встиг успішно провести два сезони кубка під назвою KPI Dota 2 Challenge і один KPI Fifa Challenge. Нашою метою є створення постійної, регулярної студентської ліги яка буде функціонувати по всьому СНД.
Ліга включатиме в себе наступні дисципліни:
•Dota 2
•Counter Strike : Global Offensive
•League of Legends
•FIFA
•World of Tanks
•Heroes Of The Storm
•Hearthstone

Відділ Зовнішніх Зв’язків СР НТУУ “КПІ”

У часи, коли всім вже набридла нудна реклама по телевізору, а у державних вишів не вистачає фінансування на дозвілля студентів, у гру вступає Відділ Зовнішніх Зв’язків СР НТУУ “КПІ”.
Бажання організувати гідний захід, з крутими подарунками, цікавими конкурсами, спецефектами або в хорошому приміщенні виникає не тільки у досвідчених організаторів, а й у студентів, що люблять свій ВНЗ і прагнуть урізноманітнити студентське життя. Все це цілком реально, якщо знати як і до кого звернутися за допомогою. Саме цим і займається Відділ Зовнішніх Зв’язків СР НТУУ “КПІ. В нас налагоджена довгострокова і проектна робота багатьма компаніями і торговими марками, завдяки чому реалізується багато проектів у КПІ, таких як Містер КПІ, Королева КПІ, Art-Lavki KPI, Сушка КПІ/Сушка в Києві, KPI_BUKOVEL, проведені різні фотосесії, майстер-класи та лекції.

Культурно-масовий відділ

Культурно-масовий відділ Студентської Ради НТУУ “КПІ” – це наймасштабніші проекти, нові знайомства, корисний досвід, дружня команда та велика кількість позитивних емоцій. Культурно-масовий відділ – це Королева “КПІ”, Містер “КПІ”, Битва Факультетів, різноманітні гітарні вечори та кіноночі, кіберспортивні змагання та чемпіонати з інтелектуальних ігор. Якщо тобі це цікаво, приєднуйся до нашої команди, та прийми участь в організації студентського дозвілля.