Хто ми?

Студентська рада КПІ – Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.
Студентська Рада КПІ – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безпосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються в університеті.
Студенти,які тут працюють – це талановиті, креативні та амбіційні люди, що старанно та наполегливо діляться своїми ідеями та натхненням з кожним із КПІ-шників.
Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального корпусу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен із нас просто зобов’язаний використати на всі сто.
Розвиватися, працювати та вдосконалюватися – ось девіз Студентської Ради найкращого університету!

Що так Студентська рада?

Студентська рада КПІ – це орган студентського самоврядування в найбільшому ВНЗ країни. Створений в процесі демократизації вищої освіти і керується Ст. 40 Закону України “Про вищу освіту”. Основним завданням Студентської Ради КПІ є створення проектів для активної участі всіх студентів у повсякденному житті університету, його вдосконалення та урізноманітнення.

Чим займається Студентська рада?

Студентська рада, перш за все, є представником інтересів студентів перед адміністрацією на рівні факультетів /інститутів та університету та захищає права студентів. Організовує багато традиційних проектів, серед яких “Містер КПІ”, “Королева КПІ”, “Сушка”, “Битва факультетів”.

В яких напрямах працює Студентська рада?

Основними напрямами роботи Студентської ради є підтримка актуальних проектів і студентських ініціатив, розвиток неформальної освіти в КПІ, створення освітньої платформи, робота у напрямку працевлаштування, підвищення міжнародного іміджу КПІ, структуризація інформаційних ресурсів.

Як потрапити до Студентської ради?
Все дуже просто. Заходьте у розділ про відділи СР КПІ заповнюйте анкету або приходьте до нас у 165 аудиторію 1 корпусу. Студентська Рада завжди відкрита для нових розумних, креативних та винахідливих КПІшників, які хочуть приймати безпосередню участь у житті свого університету. Якщо Ви маєте ідеї для нових проектів та готові їх реалізувати в цікавому та дружньому колективі — ми чекаємо на Вас.

Яка мета Студентської ради?

На даному етапі розвитку головною метою є створення механізму дієвого соціального ліфту. Важливим є також налагодження внутрішньої атмосфери студентського комфорту та створення дієвої структури особистісного розвитку.

Як бути в курсі всіх подій, що відбуваються в КПІ і не тільки?

На наших інформаційних ресурсах завжди корисна та актуальна інформація. Підписуйся на нас в соціальних мережах Вконтакті та Facebook .

International Departament – все про школи іноземних мов, міжнародні можливості  КПІ Спорт – спортивні події КПІ і не тільки

OpenScience – цікавишся наукою та неформальною освітою, тоді це саме для тебе.